Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2

W Style interiéry s.r.o.

Podej kancelářského nábytku, nábytku pro školy, ordinace. Vybavení hotelů a restaurací .Kovový nábytek , kartotéky, kovové šatní skříně, lavi...

Budova Jih.univerzity, Herlošova ulice, Tábor, Tábor

TAKR Technika s.r.o.

Autorizované obchodní a servisní zastoupení německého výrobce svařovací techniky MERKLE pro ČR. Opravy svařovacích a plazmových hořáků, prodej a servis plazmové řezací techniky Thermal Dynamics, prodej autogenní techniky MESSER. Další zastoupené značky Abicor BINZEL, SPEEDGLAS, TEKA a další.

Měšická 2697, Tábor

Váhy Švec - silniční mostní a mostové váhy

Hlavní specializací firmy Váhy Švec jsou mostové váhy, silniční váhy, automobilové váhy a mostní váhy - jejich prodej, montáž, servis a kalibrace...

Chýnovská 1917, Tábor

Nábytek VASA

Výroba a prodej kancelářského nábytku a nábytkových dílců.

Měšická 2697, Tábor

Merkle CZ, s.r.o.

Výhradní obchodní a servisní zastoupení německého výrobce svařovací techniky MERKLE pro ČR. Prodej pálících strojů Stigal. Zastoupené firmy Speedglas, Abicor Binzel, Messer, Hypertherm, Thermadyne, Georg Fischer, Teka, Intool. Internetový obchod.

Měšická 2697, Tábor

Wace, s.r.o.

Nabízíme prodej, servis a poradenství, lakovací technika WAGNER. Dodáváme kompletní i jednotlivá zařízení pro povrchové úpravy, membránové vysokotlaké, pumpy pro vysokosušinové barvy, nízkotlak HVLP, elektrostatika, 2K, ruční i automatické pistole.

Chýnovská 744, Planá nad Lužnicí

KASTO Tábor, s.r.o.

Prodáváme a servisujeme stavební stroje CASE - rypadlonakladače, rypadla, čelní nakladače, minibagry. Dodáváme náhradní díly, oleje a maziva na stroje CASE, FERMEC, KOBELCO, NEW HOLLLAND, PTC, CASEGRANDE.

Chýnovská 178, Tábor

AQUARA, s.r.o.

Provádíme distribuci pramenité vody Šumavský pramen zdarma až k Vám. Balená pitná voda je zavážena ve vlastních demižonech, vhodná pro kojence. Široká škála aquamatů k prodeji a pronájmu. Velký výběr instantních a energetických nápojů, čaje, kávy.

Chýnovská 2989, Tábor

Hydac, spol. s r.o.

Prodej, projekce, konstrukce, výroba a montáž hydraulických, mazacích, filtračních a chladicích agregátů včetně jejich uvádění do provozu u zákazníka.

Kanadská 794, Planá nad Lužnicí

J.B Gastro

Zabýváme se prodejem veškerého vybavení restaurací, pizzerií a potravinářských provozů. Nabízíme kompletní vybavení restaurací stejně jako jednotlivý sortiment od pecí na pizzy, přes průmyslové fritézy, myčky až po sklo nebo papírové kelímky.

Špitálské nám. 509/3, Tábor

ENERGOSTAR Tábor, s.r.o.

Dodávka a montáž chladírenských technologií, klimatizace pro kanceláře i byty. Montujeme tepelná čerpadla. Prodej nápojové techniky (e-shop). Montáž vzduchotechnických celků.

Sedláčkova 1856/19, Tábor

GRAFIKO PRINT, s.r.o.

Dodáváme TTR karbonové pásky, samolepky, termotransferové tiskárny, pásky, potisk etiket, tiskárny pro čárový kód Citizen, Godex, C-ITOH, Zebra, Datamax, Ean, papírové, textilní, termo a speciální etikety. Prodáváme spotřební materiál pro tiskárny.

Soběslavská 2090, Tábor

PK Servis technické součásti, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment ložisek, řemenů, řetězů, ozubených a řetězových kol, lineárního vedení (tyče, vozíky, kolejnice skladem- obrábění a řezání na míru). Dále nabízíme maziva, oleje, lepidla, těsnění a příslušenství.

Nad Sládečkem 600, Tábor

Ing. Zlatko Voborský - Nikolina

Nabízíme komplexní vybavení gastronomických provozů a velkokuchyní, restaurací, pizzerií a jídelen. Návrhy, dodávky, montáže, zaškolení, náhradní díly. Dodáváme gastro vybavení, kuchyňský a stolní inventář, talíře, příbory, nádobí, titanové pánve.

Erbenova 566/3, Tábor

S.O.S. Difak, s.r.o. - servis kovoobráběcích strojů

Zajišťujeme generální opravy a servis obráběcích strojů: soustruhů SPT 16 N, NC, SPT 32 NC, Weiler, Schaublin, Weisser, Index, MT 32-50, SPU 20,40, SPL...

Želeč 13, Želeč

LEMA clear, s.r.o.

Náplní činnosti firmy je čisticí technika. Prodáváme studenovodní a teplovodní vysokotlaké mycí stroje, vysavače, topná děla, zametací stroje a p...

ČSLA 758, Planá nad Lužnicí

RENTAL plošiny, s.r.o.

Pronájem a prodej pracovních plošin. Nabízíme elektrické i motorové montážní plošiny s dosahem 8-22m. Montážní plošiny je možné zapůjčit po celé ČR. Na všechny montážní plošiny zajišťujeme servis.

Na Skalách 842, Planá nad Lužnicí

Ing. Zdeněk Šindelář - LESÁK

Prodáváme a zajistíme servis lesní a zahradní techniky Husqvarna, Jonsered, Partner, Vari, Fiskars a nářadí DWT, Ryobi, nabízíme ochranné pomůcky, chemické prostředky pro pěstování a ochranu lesa, školení pro práci s pilou a křovinořezem.

Na Libuši 613, Bechyně

Jan Nevšímal - JANEV

Instalujeme dopravní značení, svislé dopravní značky, vodorovné a provizorní dopravní značení (DIO). Montujeme silniční svodidla. Prodáváme dopravní zařízení, zábrany, kužele, blikače, svodidla. Řežeme asfalt a beton. Jsme držitel ČSN ISO 9001-2001.

Chýnovská 852, Planá nad Lužnicí

Ing. Jindřich Novotný - Stark CZ

Nabízíme dřevoobráběcí nástroje a pilové kotouče na kov STARK-frézy s výměnnými a pájenými břity, hoblovací hlavy, okenní a dveřní nástroje, CNC nástroje, diamantové nástroje, HM pilové kotouče, roztřískovače, vrtáky a pilové kotouče na kov HSS a HM.

Měšická 2697, Tábor

Zem Spol Tábor, s.r.o.

Nabídka kompletního sortimentu zemědělských strojů firmy Kuhn.

Čekanice 331, Tábor

Tomáš Uhlíř - instalační materiál

Prodejce instalačního materiálu a filtračních systémů.

Brigádníků 2605, Tábor

Ing. Přemysl Kocián - prodej součástí strojů pro výrobu

Provádíme návrhy a výrobu spojek, kotoučových brzd a hřídelí pro automobily.

Hromádkova 1364/15, Tábor

Jihočeské vodohospodářské služby, spol. s r.o.

Nabízíme technologické celky pro čištění průmyslových odpadních vod.

Vožická 2992, Tábor

MGM, spol. s r.o.

Dlouholetý výrobce a dodavatel strojů pro termické dělení materiálů a svařovacích agregátů společnost MGM, spol. s r.o. (dále jen MGM) je na česk...

Čekanice 342, Tábor

Václav Malenický - chladicí a mrazicí technika

Provádíme dodávky, montáže a servis chladírenských technologií a klimatizací.

Sedláčkova 1856/19, Tábor

TKB-Kipons plus, spol. s r.o.

Dodáváme magnetické, vakuové upínače pro frézování, soustružení, broušení. Nabízíme břemenové magnety, odmagnetovače, bateriové zvedací magnety, sinusové stoly, svěráky, sklíčidla, drobné, dílčí magnety, lamelové bloky. Dovozce Eclipse magnetů do ČR.

Budovcova 1257, Tábor

Milan Breda - Dopravní Značení Tábor

Prodej a instalace dopravních značek a zařízení. Provádění dopravních služeb, řezání a frézování asfaltu a oprav a demontáží svodidel.

Hlinice 68, Tábor

Petr Merxbauer, Zemědělská technikA

Prodáváme zemědělskou, komunální techniku, pneumatiky, náhradní, spotřební díly strojů, autobaterie, oleje, maziva. Vedeme přes 12.000 položek náhradních dílů na zemědělské traktory a agregáty ZETOR Brno, ZTS. Některé z námi zastupovaných značek.

Vožická 255, Chotoviny

Ing. Jozef Tárnok - ET system

Návrh koncepce, prodej, montáž, a servis technologií pro prasata a drůbež. Systémy ustájení, ventilace, krmení, napájení, skladování, doprava, šrotování a míchání směsí. Vývoj a výroba řídicích systémů ventilace a krmení. Identifikační systém zvířat.

Janov 1, Roudná

M belt, s.r.o.

Společnost MBELT dodává transportní pásy a ploché řemeny té nejvyšší kvality vyrobené z nejmodernějších syntetických materiálů. Jako jediný d...

Na Ohradě 368/1, Soběslav

Fest CZ, s.r.o.

Prodej léčiv a čisticích a dezinfekčních prostředků.

Družstevní 447/3, Soběslav

František Kouba - AGROSERVIS

Prodej a servis zemědělských strojů.

Skalice 140, Skalice

AGRO - partner, s.r.o.

Zajišťujeme: * zemědělské stroje * stájové technologie * fotovoltaik * servis a náhradní díly * bazar zemědělské techniky

Květnová 506, Soběslav

EspressoServis, s.r.o. - gastronomie

Provádíme profylaxe a servis kávovarů. Poradenství.

Zvěrotice 58, Zvěrotice

Ivan Pešina - P+S Servis

Nabízíme prodej a spojování dopravních pasů a hnacích řemenů.

Bechyňská 6/1, Soběslav

Karel Havle - papírenské zboží

Dodáváme papírnické zboží.

Bezděkova 90/2, Soběslav

Pavel Mrázek - ELEKTRO

Nabízíme prodej čerpadel AlfaPumpy.

Sedláčkova 60, Mladá Vožice

B+J svářecí technika, s.r.o.

Půjčování a servis svářecí techniky. Nabídka svářeček, přídavného svařovacího materiálu, vzduchového nářadí, pilových pásů a ochranných pomůcek.

Údolní 501, Tábor

Bauer - Agromilk, a.s.

Výzkum, vývoj, výroba a prodej zařízení pro živočišnou výrobu. Aplikace technologií v zemědělství včetně poradenství.

Komenského 1864, Tábor

 

Strana:   1 2

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?